MENU
  • UDOSTĘPNIJ

LEASYS Polska z o.o.

Leasys Polska Sp. z o.o. (wcześniej FCA Leasing Polska Sp. z o.o.) prowadzi działalność operacyjną od czerwca 2003 r., oferując usługi leasingu dla nowych i używanych samochodów produkowanych przez Grupę FCA dostępnych w salonach sieci sprzedaży FCA Poland. Podczas 14-letniej działalności spółka otrzymała wiele wyróżnień. W ostatnich latach były to: Laur Klienta – Grand Prix w kategorii usługi leasingowe, Najlepszy Produkt dla Biznesu dla promocji Leasing Elastyczny Ducato 102,9% (w 2014 i 2015 r.) oraz Najlepszy produkt dla MSP, wyróżnienie dla promocji „Jeep Leasing 102,9%” nadane przez Gazetę Finansową.

Sprzedaż produktów leasingowych w ponad 40 oddziałach spółki zlokalizowanych w salonach sieci sprzedaży FCA Poland umożliwia kompleksowe załatwienie wszelkich formalności związanych z zakupem, finansowaniem, ubezpieczeniem oraz rejestracją samochodów z lokalnymi oznaczeniami na tablicach rejestracyjnych na terenie całej Polski. Konkurencyjność oferty spółki wspierają atrakcyjne promocje leasingowe, bogata oferta serwisów i ubezpieczeń (mogą być sfinansowane w ramach umowy leasingu) oraz leasing z wysokim wykupem.

Odpowiedzią na rosnące potrzeby małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie zagwarantowania mobilności i przewidywalności kosztów związanych z użytkowaniem samochodu jest rozszerzenie przez Leasys oferty o usługi wynajmu długoterminowego w ramach Programu FCA Fleet Services. Usługa obejmuje finansowanie leasingiem operacyjnym oraz pełną obsługę wynajmowanych samochodów, w tym serwisowanie, ubezpieczenie, assistance i sezonową wymianę opon.

Leasys Polska Sp. z o.o.
al. Wyścigowa 6
02-681 Warszawa
tel. (22) 6074800