MENU
  • UDOSTĘPNIJ

Pietro GORLIER zostaje mianowany dyrektorem ds. części zamiennych i usług koncernu Stellantis.

Amsterdam, 1 lutego 2021 – Od 1 lutego 2021 roku, Pietro GORLIER jest odpowiedzialny za części zamienne i usługi koncernu Stellantis na całym świecie.

Ostatnio pełnił funkcję dyrektora operacyjnego na region Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki w byłej Grupie FCA oraz był globalnym dyrektorem sektora części zamiennych i usług (MOPAR).

Pietro GORLIER objął stanowisko dyrektora w regionie EMEA w 2018 roku, a na poprzednie stanowisko dyrektora generalnego FCA Global Parts & Service został powołany w 2009 roku. Oprócz tego pełnił funkcję dyrektora generalnego Magneti Marelli oraz szefa ds. rozwoju sieci, dealerów wewnętrznych i obsługi Klienta w FCA Italy S.p.A. i CNH Global.

Na stanowisku dyrektora ds. części zamiennych i usług jest współodpowiedzialny za rozwój części zamiennych i usług, dostawy oraz obsługę klienta.

 

Stellantis jest jednym z wiodących światowych producentów samochodów i dostawcą usług w zakresie mobilności, kierującym się jasną wizją: swoboda poruszania się poprzez wykorzystanie wyróżniających się, przystępnych cenowo i niezawodnych rozwiązań w zakresie mobilności. Oprócz bogatego dorobku Grupy i rozległego zasięgu geograficznego, jej największymi atutami są zrównoważone wyniki, bogate doświadczenie oraz talenty jej pracowników pracujących na całym świecie. Stellantis będzie wykorzystywać swoje obszerne i kultowe portfolio marek, założonych przez wizjonerów, którzy włożyli w nie pasję i ducha rywalizacji, rozbrzmiewających do dziś w umysłach pracowników i Klientów. Stellantis dąży do tego, by stać się najlepszym, nie największym, tworząc jednocześnie wartość dodaną dla wszystkich partnerów i dla społeczności, w których działa.

Twitter @Stellantis   Facebook Stellantis   LinkedIn Stellantis   YouTube Stellantis

 

Więcej informacji:

Claudio D’AMICO: +39 334 7107828 – claudio.damico@stellantis.com

Karine DOUET: +33 6 61 64 03 83 – karine.douet@stellantis.com

Valérie GILLOT: +33 6 83 92 92 96 – valerie.gillot@stellantis.com

Shawn MORGAN: +1 248 760 2621 – shawn.morgan@stellantis.com

www.stellantis.com