MENU
  • UDOSTĘPNIJ

Grupa Fiat Chrysler Automobiles (FCA) na tegorocznym EFNI.

EFNI

Europejskie Forum Nowych Idei odbędzie się w tym roku w dniach 28-30 września w Sopocie.
Ten prestiżowy, międzynarodowy kongres środowisk biznesowych, w którym uczestniczą wybitni przedstawiciele świata polityki, kultury, nauki i mediów, organizowany jest przez Konfederację Lewiatan we współpracy z BusinessEurope, Miastem Sopot oraz polskimi i międzynarodowymi firmami i instytucjami. Patronat honorowy sprawuje Parlament Europejski, a jednym z głównych partnerów jest Grupa Fiat Chrysler Automobiles (FCA).

Hasłem przewodnim tegorocznego Forum jest „Przyszłość pracy. Realia, marzenia i mrzonki”, a celem wypracowywanie pomysłów na silną Europę i konkurencyjną gospodarkę, otwartą na trendy cywilizacyjne i technologiczne.
Na uczestników tegorocznego EFNI czeka bogaty program – odbędzie się ponad 60 godzin debat, a w każdej wezmą udział przedstawiciele świata nauki i biznesu, wybitni eksperci z całego świata, reprezentanci organizacji społeczeństwa obywatelskiego oraz decydenci polityczni. Poza tym, w programie Forum obok sesji plenarnych i klasycznych paneli, znajdą się debaty okrągłego stołu, kontrapunkty, sesje w stylu TED, prezentacje raportów oraz liczne wydarzenia towarzyszące. Pracodawcy wraz ze związkowcami i politykami będą rozmawiać o postawach stron dialogu społecznego wobec wyzwań gospodarczych. Nie zabraknie także prezentacji idei i narzędzi, które mogą zrewolucjonizować biznes i sektor publiczny.

W tym gronie i w kontekście głównego tematu Forum nie mogło zabraknąć Grupy Fiat Chrysler Automobiles (FCA), bowiem marka Fiat związana jest z polskim przemysłem motoryzacyjnym od początku ubiegłego wieku. Obecnie Grupa FCA w Polsce, to nie tylko największy producent samochodów osobowych, ale także jeden z największych inwestorów zagranicznych w naszym kraju i jeden z największych eksporterów. W skład Grupy wchodzi 17 polskich spółek, które zatrudniają łącznie ponad  9,4 tys.pracowników. Poza produkcją samochodów osobowych w zakładzie w Tychach, Grupa produkuje w Polsce także silniki wysokoprężne i benzynowe, komponenty samochodowe, zrobotyzowane systemy produkcji oraz odlewy żeliwne.

W tym roku po raz pierwszy Grupa FCA jest partnerem EFNI i współgospodarzem specjalnego, czwartkowego (29 września o godz. 20.00), włoskiego wieczoru networkingowego, w Pawilonie Nowych Idei na przepięknej sopockiej plaży. W nieformalnej atmosferze będzie można podzielić się doświadczeniami, wymienić opinie na istotne tematy, znaleźć wspólną płaszczyznę porozumienia i poszukać nowych rozwiązań wielu istotnych problemów.

Zapraszamy do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Więcej informacji: www.efni.pl