MENU
  • UDOSTĘPNIJ

FCA Poland S.A. poszukuje pracowników do pracy w zakładzie produkcyjnym zlokalizowanym w Tychach przy ul. Turyńskiej 100. Poszukiwani są pracownicy do pracy w bezpośredniej produkcji.

FCA Poland S.A., spółka należąca do Grupy Stellantis, czołowego producenta samochodów, poszukuje pracowników do pracy w zakładzie produkcyjnym zlokalizowanym w Tychach przy ul. Turyńskiej 100. Poszukiwani są pracownicy do pracy w bezpośredniej produkcji.  Praca od poniedziałku do piątku w trzyzmianowym systemie czasu pracy z możliwością pracy w godzinach nadliczbowych. Oferowana praca nie wymaga posiadania specjalistycznych uprawnień. Mile widziane doświadczenie w przemyśle motoryzacyjnym. FCA Poland oferuje zatrudnienie w oparciu o umowy o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie ok. 4 000 zł/m-c. + bogaty pakiet świadczeń o charakterze socjalnym, w tym  organizowane przez pracodawcę przewozy do pracy oraz z pracy w oparciu o rozbudowaną siatkę połączeń autobusowych.

Osoby zainteresowane zatrudnieniem proszone są o kontakt z  FCA Poland telefonując na poniższe numery telefonów: (32)217 93 95, (32)217 90 96, (32)217 95 86, lub składając aplikację na stronie www.fiat.pl w zakładce „pracuj z nami”