MENU

Celem SRT® jest projektowanie oraz konstruowanie samochodów o najwyższych osiągach, spełniających ekstremalne wymagania jazdy sportowej i najbardziej wyróżniających się w całej Grupie.

  • UDOSTĘPNIJ

Street and Racing Technology®

SRT® powstał jako oddział sportowy Grupy Chrysler w 2002 roku. Jest to jedna z najważniejszych tego typu marek w światowym przemyśle motoryzacyjnym.

Jej celem było i jest projektowanie oraz konstruowanie samochodów o najwyższych osiągach, spełniających ekstremalne wymagania jazdy sportowej i najbardziej wyróżniających się w całej Grupie Chrysler. Pojazdy ze znaczkiem SRT nie są zwyczajnymi samochodami. Opracowuje je i produkuje oddział sportowy Grupy Chrysler. Każdy pojazd spod znaku SRT musi przestrzegać pięciu rygorystycznych parametrów potwierdzających sukces, pozostając jednocześnie wiernym sportowym korzeniom marki. Są to: silniki o najwyższych osiągach, niezwykłe zalety pod względem własności jezdnych, układ hamulcowy z najwyższej półki, agresywny i funkcjonalny wygląd zewnętrzny oraz typowo sportowe wnętrze.