MENU

Mopar to jedna z najlepiej rozpoznawanych na rynku marek oryginalnych części zamiennych i akcesoriów, znana z jakości świadczonych usług i doświadczenia personelu.

  • UDOSTĘPNIJ

Mopar®

Od ponad 75 lat Mopar jest jedną z najlepiej rozpoznawanych na rynku marek oryginalnych części zamiennych i akcesoriów, znaną z jakości świadczonych usług i doświadczenia personelu. W ostatnich latach marka Mopar, opierając się na swych mocnych stronach, uruchomiła proces ekspansji, mający na celu poszerzenie działalności na cały świat.

Jej cele obejmują: projektowanie części zamiennych potrzebnych do serwisowania pojazdów, wprowadzanie nowych akcesoriów, by zwiększać nie tylko sprzedaż, lecz także satysfakcję i lojalność klientów, a także dystrybucję części zamiennych i świadczenie usług technicznych, pozwalających dealerom na oferowanie klientom kompletnej usługi. Dzięki ponad 11 000 punktów sprzedaży i 50 centrom dystrybucji Mopar dostarcza rocznie około 500 tysięcy części zamiennych na rynki ponad 130 krajów świata. Części zamienne Mopar projektowane są przez te same zespoły inżynierów, którzy pracują nad samochodami Grupy, dlatego Mopar jest jedyną marką, która może zaoferować klientom oryginalne części zamienne o wysokiej jakości.