MENU

Doskonałość i pasja stoją u podstaw każdego modelu Maserati. To samochody wyjątkowe pod względem uroku, elegancji i awangardowej technologii.

  • UDOSTĘPNIJ

Maserati

Samochody spod znaku trójzębu są wyjątkowe pod względem uroku, elegancji i awangardowej technologii; to konglomerat będący całkowitym przeciwieństwem banalności.

Pojazdy marki Maserati łączą w sobie moc, rozpoznawalność, futurystyczny design i niespodziewaną w tego typu modelach praktyczność. To samochody wyróżniające się swą nadzwyczajną indywidualnością. Oferowana gama może zaspokoić najbardziej wymagające i wyrafinowane gusty i spełni jednocześnie te bardziej racjonalne aspekty, związane między innymi ze zrównoważonym rozwojem, na przykład tak niezbędne elementy jak napęd na cztery koła czy silnik diesla.

Najlepszym dowodem na to jest nowa generacja flagowego modelu tej marki, czyli Quattroporte oraz nowy model Ghibli, luksusowa limuzyna z segmentu E. Dzięki nim marka Maserati podąża w kierunku bardziej ambitnych celów, które – biorąc pod uwagą roczną spodziewaną produkcję na poziomie blisko 75 000 egzemplarzy do 2018 roku – pozwolą temu producentowi zaspokoić zapotrzebowanie globalnego rynku samochodów luksusowych.

Tradycja produkowania samochodów odnoszących sukces pozwoliła z biegiem lat na nowo zdefiniować koncepcję włoskiego samochodu sportowego pod względem stylu, osiągów, komfortu i elegancji, ale też bezpieczeństwa.