MENU

Marka Dodge od zawsze oferuje wysokie osiągi po przystępnych cenach.

  • UDOSTĘPNIJ

Dodge

Marka Dodge od zawsze oferuje wysokie osiągi po przystępnych cenach. Dzięki odnowieniu gamy i silnym powiązaniom z SRT Dodge powraca do swych korzeni, oferując samochody, które zdecydowanie wyróżniają się w swoich segmentach.

Gama Dodge, w której niemal każdy model zapewnia wysokie osiągi, obejmuje również modele SRT, stanowiące wyraz mocy i osiągów. Obie marki tworzą kompletną i odpowiadającą na zapotrzebowanie rynku gamę o wspólnej wizji i tych samym wartościach.

Począwszy od tzw. muscle cars po samochody kompaktowe, poprzez minivany, crossovery, na SUV-ach skończywszy, wszystkie modele marki Dodge zapewniają moc i najlepsze w swojej klasie wyposażenie technologiczne, a także liczne innowacje, jak na przykład LED-owe światła przednie i lampy tylne charakterystyczne dla modeli wyścigowych, podwójna końcówka rury wydechowej, system informacyjno-rozrywkowy z ekranem dotykowym 8,4 cala oraz 7-calowym, konfigurowalnym ekranem TFT, który jest wbudowany w zestaw wskaźników.

Gama na 2015 rok obejmuje nowe modele Dodge Charger, Challenger, Challenger SRT Hellcat, Charger SRT Hellcat i wersje MY 2015 modeli Dodge Dart, Durango, Grand Caravan i Journey (włącznie z nowym modelem Crossroad) oraz Dodge Viper.