MENU
  • UDOSTĘPNIJ

FCA-GROUP BANK Polska S.A.

FFCA-Group Bank Polska S.A. prowadzi działalność operacyjną od czerwca 1998 roku, a swoje usługi oferuje na terenie całego kraju za pośrednictwem sieci sprzedaży spółki FCA Poland. Bank specjalizuje się w udzielaniu kredytów na finansowanie zakupu nowych i używanych samochodów produkowanych przez Grupę FCA.

Oferta banku obejmuje: kredyty standardowe oraz promocyjne na zakup samochodów, kredyty gotówkowe dla dotychczasowych klientów, produkty ubezpieczeniowe i finansowe dla sieci dealerów FCA Poland na finansowanie bieżącej działalności.

Bank świadczy również usługi faktoringowe. Na podstawie umowy zawartej z FCA Poland i w oparciu o określone w niej zasady, skupuje wierzytelności dealerów spółki.

W ramach działalności depozytowej bank oferuje także usługi na rzecz podmiotów instytucjonalnych współpracujących z Grupą, do której należy. W 2015 roku spółka otrzymała od Kapituły Centralnego Biura Certyfikacji Krajowej dwa wyróżnienia: Bank Godło – Instytucja Finansowa Roku 2015 oraz Produkt Finansowy Roku 2015 za Kredyt MIÓD-MALINA.

FCA-Group Bank Polska S.A.
al. Wyścigowa 6
02-681 Warszawa
tel. (22) 6074990