MENU
  • UDOSTĘPNIJ

COMAU Poland Sp z.o.o.

PRZYCHODY: 51 mln złotych
WARTOŚĆ EKSPORTU: 3,7 mln złotych
LICZBA ZATRUDNIONYCH: 160 osób

Comau Poland od 1998 roku prowadzi działalność w dwóch zakładach: w Tychach i Bielsku-Białej. Wizytówką polskiego oddziału firmy jest największa, przekraczająca 1 800 sztuk baza zainstalowanych robotów, wśród nich najnowszej generacji roboty C5G, wielokrotnie nagradzane roboty z rodziny Racer, a także roboty zgrzewające, spawające, paletyzujące, manipulujące, dozujące, obsługujące linie pras i wiele innych.

Comau Poland prowadzi również działalność o zasięgu ogólnoświatowym w ramach Press Excellence Center (Centrum Robotyzacji Pras), które specjalizuje się w robotyzacji linii pras na całym świecie i z sukcesem wdrożyło już linie zrobotyzowane w Europie, Stanach Zjednoczonych czy Brazylii. Firma specjalizuje się również w dostarczaniu gniazd zrobotyzowanych w aplikacjach spawania łukowego, zgrzewania punktowego i paletyzacji. Działalność spółki obejmuje też serwis maszyn i urządzeń przemysłowych, wykonanie instalacji, prowadzenie remontów, napraw, przemieszczanie maszyn i linii produkcyjnych, projektowanie i wykonanie przyrządów pomiarowych i zgrzewalniczych

Comau Poland Sp. z o.o.
ul. Turyńska 100
43-100 Tychy
tel. (32) 2179404

Aktualności

Innowacyjna platforma transportowa AGV dostępna na rynku jako część integralna Przemysłu 4.0.

Firma Comau, należąca do grupy FCA, wprowadziła na rynek innowacyjną platformę do transportu, w ramach której powstał Agile1500 – pierwszy model ze zautomatyzowanej platformy mobilnej AGV. Projekt w pełni wyraża otwarte podejście Comau do projektowania systemów automatycznych.

COMAU PO RAZ PIERWSZY NA TARGACH ITM

Solidne i sprawdzone rozwiązania z zakresu technologii łączenia metali oraz manipulacji detalami na dwóch niezależnych stoiskach.

COMAU POLAND NA WARSZAWSKICH TARGACH AUTOMATICON

Firma Comau wzorem lat poprzednich, wzięła udział w kolejnej edycji prestiżowych międzynarodowych targach Automatyki i Pomiarów – Automaticon w Warszawie.

Comau podczas targów AUTOMATICON 2017 prezentuje najnowsze rozwiązania dla pakowania i paletyzacji.

Podczas nadchodzącego wydarzenia, targów AUTOMATICON, firma Comau zaprezentuje cząstkę swojego asortymentu znajdującego zastosowanie w aplikacjach pakowania lub pokazujące jak działa zrobotyzowana paletyzacja.

Comau na MSV 2016

Comau zaprezentowało swoją rodzinę małych robotów w Czechach na Międzynarodowych Targach Maszynowych MSV w Brnie.