MENU
  • UDOSTĘPNIJ

COMAU Poland Sp z.o.o.

PRZYCHODY: 51 mln złotych
WARTOŚĆ EKSPORTU: 3,7 mln złotych
LICZBA ZATRUDNIONYCH: 160 osób

Comau Poland od 1998 roku prowadzi działalność w dwóch zakładach: w Tychach i Bielsku-Białej. Wizytówką polskiego oddziału firmy jest największa, przekraczająca 1 800 sztuk baza zainstalowanych robotów, wśród nich najnowszej generacji roboty C5G, wielokrotnie nagradzane roboty z rodziny Racer, a także roboty zgrzewające, spawające, paletyzujące, manipulujące, dozujące, obsługujące linie pras i wiele innych.

Comau Poland prowadzi również działalność o zasięgu ogólnoświatowym w ramach Press Excellence Center (Centrum Robotyzacji Pras), które specjalizuje się w robotyzacji linii pras na całym świecie i z sukcesem wdrożyło już linie zrobotyzowane w Europie, Stanach Zjednoczonych czy Brazylii. Firma specjalizuje się również w dostarczaniu gniazd zrobotyzowanych w aplikacjach spawania łukowego, zgrzewania punktowego i paletyzacji. Działalność spółki obejmuje też serwis maszyn i urządzeń przemysłowych, wykonanie instalacji, prowadzenie remontów, napraw, przemieszczanie maszyn i linii produkcyjnych, projektowanie i wykonanie przyrządów pomiarowych i zgrzewalniczych

Comau Poland Sp. z o.o.
ul. Turyńska 100
43-100 Tychy
tel. (32) 2179404

Aktualności

COMAU PO RAZ PIERWSZY NA TARGACH ITM

Solidne i sprawdzone rozwiązania z zakresu technologii łączenia metali oraz manipulacji detalami na dwóch niezależnych stoiskach.

COMAU POLAND NA WARSZAWSKICH TARGACH AUTOMATICON

Firma Comau wzorem lat poprzednich, wzięła udział w kolejnej edycji prestiżowych międzynarodowych targach Automatyki i Pomiarów – Automaticon w Warszawie.

Comau podczas targów AUTOMATICON 2017 prezentuje najnowsze rozwiązania dla pakowania i paletyzacji.

Podczas nadchodzącego wydarzenia, targów AUTOMATICON, firma Comau zaprezentuje cząstkę swojego asortymentu znajdującego zastosowanie w aplikacjach pakowania lub pokazujące jak działa zrobotyzowana paletyzacja.

Comau na MSV 2016

Comau zaprezentowało swoją rodzinę małych robotów w Czechach na Międzynarodowych Targach Maszynowych MSV w Brnie.